Hailey Bieber ka një përgjigje pas akuzave për ndarje nga Justin Bieber!

Hailey Bieber ka kritikuar thashethemet që qarkullojnë rreth martesës së saj me Justin Bieber pasi babai i saj Stephen Baldwin javën e kaluar ngjalli dyshime për raportin e çiftit.

Hailey dhe Justin, të cilët u martuan në vitin 2018, u komentuan në TikTok këtë javë sikur ata janë në prag divorci. Hailey ka shkruar në Instagram:

Advertisement

Fotografitë në ForYouPage, historitë dhe “artikujt e pavërtetë” që shoh vazhdimisht në TikTok janë 100% të gabuara. Jan të krijuara nga ajri… vijnë nga toka e iluzioneve.

Babai i Hailey-t javën e kaluar ripostoi një mesazh në mediat sociale duke kërkuar nga publiku lutje për vajzën e tij, Hailey-n dhe bashkëshortin Justin.

Aktori i “Usual Suspects”, 57 vjeç, ndau një postim nga Victor Marx, themeluesi i “All Things Possible Ministries”, ku shfaqej një video e Justin duke luajtur me kitarë që shkruante:

Të krishterë, ju lutemi kur mendoni për Justinin dhe Hailey-n, merrni një moment për të bërë një lutje të vogël që ata të kenë mençuri, mbrojtje dhe t’i afrohen Zotit,” shkroi Marksi sipër videos, e cila u fshi pasi u komentua shumë në rrjet.