Gjiko dhe Ermali, plot ritëm në duetin e ri

Gjiko dhe Ermal Fejzullahu kanë publikuar tjetër këngë të përbashkët.

“Sa t’kom dasht” titullohet ky projekt i punuar nga BigBang i RedBox Entertainemt me tekst të Gjikos dhe Skerdit.

Advertisement

Videoklipi është i punar nga Valon Aziri.

Ndiqeni të plotë më poshtë.