Ardian Bujupi dhe Jiggo sjellin “Uber”

Ardian Bujupi dhe reperi gjerman Jiggo, kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të shumëpritur.

Kënga titullohet “Uber”, dhe është publikuar në platformën Youtube.

Advertisement

Teksti i këngës është punuar nga producentë gjerman.

Më poshtë mund të shikoni projektin muzikor të tyre.