Gashi nuk ka të ndalur, paralajmëron edhe një këngë të re

Në shtator, reperi shqiptar me famë ndërkombëtare dhe shumë i dashur për publikun, Gashi, kishte publikuar më në fund albumin e tij të parë .

Artisti në fillim të këtij muaji lansoi edhe videoklipin e këngës së tij “Yesterday” në bashkëpunim me Maxx Owa.

Si duket reperi nuk ka të ndalur, pasi ai përmes rrjetit social Instagram sapo ka paralajmruar publikimin e këngës së tij më të re “Mr. Ferrari” e cila do të lansohet në mesnatë.