Foto/ Nicole Scherzinger ‘zyrtarizon’ lidhjen e re të dashurisë

Këngëtarja Nicole Scherzinger ka nisur një lidhje të re dashurie me modelin dhe lojtarin e hokei Thom Evans.

Ndonëse prej kohësh flitet për një lidhje mes tyre ata u shfaqën së bashku në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Golden Globe”.

Advertisement

Këngëtarja 41-vjeçare dhe Evans 34-vjeçar kanë pozuar së bashku në tapetin e kuq. Gjithashtu ata u fotografuan nga paparacët duke darkuar së bashku.

/Opinion.al/