Fjoralba Ponari largohet nga “Procesi Sportiv”?

“Një marrëdhënie e shkurtër, por intensive”

Kështu është shprehur prezantuesja e Procesit Sportiv me Edi Manushin në Top Channel, për marrëdhënien me këtë emision.

Mbrëmjen e djeshme u transmetua puntata e parë e emisionit dhe moderatorë të tij ishin vetëm Manushi dhe Nevina. Ndërkohë në profilin e saj në Instagram edhe Fjoralba ka konfirmuar largimin nga “Procesi Sportiv”.

Ndërkohë disa ditë më parë u tha se emisioni në këtë sezon do të kishte dy moderatore, dhe fjala ishte për Fjoralbën dhe Nevina Shtyllën.