Festohet, s’festohet, motrat e surprizojnë Ornela Bregun për ditëlindje (Foto)

Ndonëse thonë që 40-vjetori nuk festohet (se ndoshta sjell ters), për motrat Bregu pak rëndësi ka kjo, ose thjesht nuk besojnë në supersticione.

Advertisement

Moderatorja e njohur Ornela Bregu prej disa kohësh është larguar nga Shqipëria, për të jetuar në Spanjë dhe dy motrat e saj i kanë dërguar një buqetë me lule për ditëlindje.

“Festohet, s’festohet, mirë, keq, bën, s’bën…eh ç’rëndësi ka…një vit tjetër plot mirësi e dashuri. Surpriza e motrave. Motra shpirti”, -ka shkruar Ornela në Instagram

.

❤??

A post shared by Ornela Bregu (@ornela_bregu) on