Fansja publikon momente intime me Ardian Bujupin: Ishalla dalin binjakë

Ardian Bujupi është një nga këngëtarët më të suksesshën shqiptarë. Ai është mjaft aktiv me kocerte brenda e jashtë vendit dhe fansat nuk hezitojnë t’ia shprehin dashurinë publikisht. Në koncertin e fundit ku ishte i ftuar, ku një ng fanset e tij e ka ndjekur deri në dhomën e hotelit. Ndërkohë që këngëtari flinte, ajo ka postuar video nga dhoma  e hotelit dhe nga krevati  sipas Gazetës Express.

Pasi doli nga dhoma, ajo shkroi: Mirupafshim Ardian, ishalla do të dalin binjakë./Opinion

Advertisement

1-4-768x959