“Faleminderit që ekziston”/ Luizi i bën dhuratë Kiarës, por ajo trembet!

Luizi ka menduar që t’i bëjë një dhuratë Kiarës dhe për këtë i ka kërkuar ndihmë Kejvinës.

Ai merr një palë taka , ia fut në një qese të bardhë dhe sipër i shkruan “Faleminderit që ekziston”.

Advertisement

Por plani nuk shkoi ashtu siç ai e kishte menduar. Teksa po i linte Kiarës dhuratën te krevati, ajo trembet.

Shihni momentin!