Eva Longoria bëhet nënë për herë të parë në moshën 43-vjeçare

XXXX attends the amfAR Gala Cannes 2017 at Hotel du Cap-Eden-Roc on May 25, 2017 in Cap d'Antibes, France.

Aktorja e famshme Eva Longoria, 43 vjeçe, ka lindur fëmijën e saj të parë.

Ajo solli në jetë një djalë që e ka quajtur Santiago Enrique.

Advertisement

Aktorja dhe burri i saj, Jose ‘Pepe’ Baston ndanë lajmin e lumtur ekskluzivisht për revistën “Hola!”.

Jose Baston është baba i dy vajzave dhe tani, në moshën 50-vjeçare, u bë edhe me një djalë.

Eva është njohur për herë të parë me Jose-n përmes një miku të përbashkët në vitin 2013 dhe ata u martuan vetëm dy vjet më parë.

Aktorja është edhe njerkë për tre fëmijët e Jose-s: Natalia, 22 vjeçe dhe binjakët Mariana dhe Jose, 14 vjeç, nga martesa e tij e parë me Natalia Esperon.