Ermal Mamaqi kërkon ndihmë, dikush ta mbajë larg Luana Vjollcës! (Video)

Shpëtojeni!… Thërrisni policinë!

Para se të përfundonte sezoni i “Shiko Kush Luan” nga Luana Vjollca, për Ermalin ajo ishte një “armike e përbetuar” e çdo të shtune pasi…epo lufta për audiencë , sigurisht.

Advertisement

Megjithatë, moderatori i “Xing Me Ermalin”, tani është vendosur në një situatë më të vështirë. Në videon e postuar prej tij në Instagram, aktori kërkon ndihmë sepse… qëndron pranë saj në një restorant. Luana nuk është në dijeni që moderatori po e filmon dhe vazhdon flet për ushqimin. Dhe krah videos Ermali shkruan: Më ndihmoni!

Help… @luanavjollca në aksion…

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

 Hmmm, edhe pse Ermali po e bën kaq tragjike situatën, mos ndoshta është pikërisht Luana e ftuara e tij e radhës? Kushedi sa do shkojë audienca tani…

Ah po, edhe “pjesa që nuk pamë nga Ermali”…

Pjesa qe nuk pate tek video e @ermalmamaqiofficial ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on