Me stilin e saj unik dhe mënyrën se si filloi të këndonte, ajo arriti shumë shpejt të rrëmbejë zemrat e mijëra fansave jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Era Istrefi, e cila tashmë famën e saj po e arrin edhe në arenën ndërkombëtare me bashkëpunimet e suksesshme. Por duke lënë për pak kohë anash angazhimet e shumta, Era këto ditë ka shkuar me pushime me motrën e saj Norën, Robertin e mbesën e saj Renee-n në Turqi.

Siç nuk e keni parë deri më sot, bukuroshja duket tejet seksi. Në disa foto publikuar në rrjetin social “Instagram”,Era shihet vetëm me bikini në poza mjaft provokuese. Bie në sy trupi i saj me format e rregullta. Kujtojmë se “Redrum” është projekti i fundit nga Era. Ndërkohë së shpejti ajo do të publikojë projektin e saj më të ri në bashkëpunim me hip-hop artistin e famshëm French Montana.