Pas suksesit të “Dua”, Enca Haxhia dhe modeli Pierluigi Fracassi sjellin një koncept tjetër.

Sigurisht pas xhirimeve të klipit nuk mund të mungonte dhe një set fotografik. Në një nga foto e postuara në Instastory të Encës, ata të dy duken sikur janë pjesë e një telenovele turke. Edhe sikur mos e mendonit kështu në fillim, vetë Enca e përforcon idenë (me shaka, sigurisht).

Advertisement

Në fakt do ishte interesante të shikonim këta të dy si personazhe telenovelash…