Barku i Emina Çunmulaj sa vjen e rritet dhe tashmë jemi të gjithë kuriozë të dimë nëse pret një djalë apo vajzë.

Modelja që është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, na ka treguar një situatë komike këtë herë lidhur me shtatzaninë e saj.

Advertisement

Teksa shijon këtë pritje të ëmbël, duke parë televizor, Emina na tregon që tashmë barku i fryrë është tavolina e re.

Përveç se ka vendosur pultin në bark, Emina po flet ndërkohë në telefon dhe në fytyrë ka vendosur një maskë të bardhë. Me pizhama dhe këmbëkryq, gratë shtatzëna me siguri e kuptojnë këtë rehati…

And my belly is my new table #pregnantandperfect ??

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on