Aktorja e njohur Ema Andrea është duke shijuar historinë e saj të dashurisë me piktorin Eldon Luarasi.
Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet së bashku me Emën dhe duket se ka një dedikim plot ndjenjë për të.
 
“Ti më bën të qesh”,-shkruan Luarasi. Kujtojmë se piktori i ka realizuar edhe setin fotografik sensual aktores së njohur në të cilin shfaqet shumë seksi.
 
Advertisement