Elvana vesh Instagramin gjithë ngjyra (Foto)

Elvana Gjata vazhdon të na mahnitë me serinë e saj të fotove që shpesh duken sikur janë bërë enkas për revista mode si Vogue.

Veshur me kostumin e Versace, shkëputur nga koleksioni më i fundit, por duke sjellë ndërmend vitet ’80 plot ngjyra dhe ritëm, këngëtarja vazhdon ende të pyesë në Instagramin e saj: “Ku?”

Advertisement

Këtë do e zbulojmë së shpejti, por ndërkohë le të shijojmë pak këtë set fotosh realizuar nga fotografi  Stefan Dani.

Ku?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ku?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

@stefandani

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on