Elvana Gjata ujë e sapun! Shkëlqen dhe pa make up (Foto)

Elvana Gjata ka ditur gjithmonë se si ta bëjë për vete publikun me thjeshtësinë dhe talentin e saj.

Pikërisht këtë gjë këngëtarja na e ka vërtetuar edhe njëherë me postimin e saj të fundit në Instagram, ku shfaqet ujë e sapun.

Advertisement

Nën rrezet e diellit, e veshur me një bluze sportive tip “hoodie” të verdhë dhe një xhaketë, Elvana shkëlqen me thjeshtësinë e saj dhe pa pasur nevojë për make up.