Elvana Gjata publikon singëllin e saj të ri “Pow”

Elvana Gjata ka publikuar projektin e ri muzikor të shoqëruar me klip, këngën “POW”.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur Tonic, Denk dhe vetë Elvana Gjata, ndërsa producent është Panda Music.

Advertisement

Kënga është pëlqyer mjaft nga fansat të cilët e kanë komentuar pozitivisht për muzikën por dhe klipin e tekstin. Kënga deri tani arriti te klikohej së tepërmi që në orët e para të publikimit.

Më poshtë mund ta dëgjoni të dëgjoni këngën e plotë.