Elvana Gjata bën performancë elektrizuese në Dancing With The Stars!

Elvana Gjata ka elektrizuar skenën e “Dancing With The Stars” mbrëmjen e kaluar me një super performancë.

Ajo këndoi disa prej hiteve të saj, teksa performoi krah balerinit profesionist Ezdalin Goranit.

Advertisement

Këngëtarja u shfaq shumë joshëse në performancën e saj me linjat trupore ne formë.

Një nga perormancat më të nxehta ishte ajo duke rënë shi dhe këngëtarja duke performuar me balerinin.