Elita Rudi e lumtur krah vjehrrës nëpër rrugët e qytetit (Foto)

U bë kohë tashmë që Elita Rudi dhe Gjiko janë bashkë dhe këtë e kanë konfirmuar disa herë më fotot që publikojnë në rrjetet sociale.

Ata kaluan Shën Valentinin në Verona duke pozuar pranë Romeo dhe Zhuljetës duke na trreguar se janë më të dashuruar se kurrë. Megjithatë Elita nuk kujdeset vetëm për dashurinë e partnerit, por edhe të familjes së tij. Këtë e themi pasi Elita ka postuar një video në Instagram ku është shfaqur e lumtur në krahë të së ëmës së reperit Gjiko nëpër qytet.

Advertisement

Mesa duket Elita ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe me vjehrrën.