Ekskluzive/Chaud Patate: Ku vajti projekti më i ri i Elvanës?

Sot në emisionin “Chaud Patate” në Radio ENERGY zbuluam një “mister” që po na kuriozonte prej kohësh.

E kemi fjalën për projektin më të fundit të Elvana Gjatës. Nëse ju kujtohet nga postimet e saj në Instagram, bashkangjitur fotove, këngëtarja shkruante “Ku?” dhe në një postim para disa ditësh: “Ku vajti?? Dashuria..???”

Advertisement

Ku vajti?? Dashuria..???

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Sipas moderatorëve të emisionit, Flori Gjini, Suada Daci dhe Rudi Deda, pikërisht “Ku vajti” është titulli i këngës. Madje nga burimet e tyre është zbuluar se ky projekt pritet të publikohet më 1 qershor.

Madje duke iu referuar edhe publikimeve të saj në Instagram, mbase kënga do të shoqërohet edhe me një klip. Deri atëherë na ngelet veçse të presim…

⚔⚔⚔⚔⚔⚔⚔⚔⚔

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

⚔⚔⚔⚔

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on