Edhe një bashkëpunim nga Lind Islami dhe Venera Lumani

Çifti i njohur i estradës, Lind Islami dhe Venera Lumani pas bashkëpunimeve të shumta e të suksesshme, po paralajmërojnë edhe një këngë të bukur bashkë. Siç duket dyshja edhe këtë herë do t’ua ngrohin shpirtin me dedikim të bukur dashurie. Edhe pse nuk dihet saktë koha e publikimit apo edhe ndonjë detaj tjetër, fansat po e presin me padurim,.

“Betohem” , kenga e shpirtit. Se shpejti kenga jone e re”, ishte mbishkrimi i videos që e publikoi Venera. Ata numërojnë shumë bashkëpunime, ndër të cilat veçohen “Betohem”, “M’flen n’shpirt”, “A e din”, e shumë të tjera.

Advertisement

© RTV21.tv