“I bëra dhuratë vetes një të fejuar pak para vitit të ri. Jemi shumë të lumtur dhe të dashuruar. Edhe macet tona janë shumë të lumtura”, shkruan Ed Sheeran. 

Këngëtari britanik ka dhënë lajmin se është fejuar me anë të një postimi në Instagram ku shfaqet duke puthur Cherry-n, miken e tij të fëmijërisë.

Advertisement

Para disa ditësh këngëtari i njohur është shprehur se ka rënë kokë e këmbë në dashuri me lojtaren e hockey-it Cherry Seaborn, dhe se është gati që të krijojë familje me të.

Second Christmas for Chub and Chubber

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on