fbpx

Tag: ED SHEERAN

NEW MUSIC | Ed Sheeran & Justin Bieber: “I Don’t Care”

Dy super artistë, një super producent kanë bashkuar forcat për një këngë "Ohoooooo-ja" e së cilës do t`ju fiksohet gjatë në mendje. "I don`t...

Ed Sheeran në listën e të pasurve me 160 milionë paund

Ed Sheeran ka dyfishuar pasurinë e tij në vitin e fundit me një vlerë totale prej 160 milionë paund, sipas Sunday Times Rich List. Ai...

Muzika e Ed Sheeran i bën fëmijët të lumtur

Ed Sheeran, Little Mix dhe Stormzy janë artistët më të dashur në mesin e fëmijëve të moshave 7 deri në 17 vjeç, sipas një...

Ed Sheeran rekord fitimesh për vitin 2018

Ed Sheeran ka thyer rekordin për fitimet e arritura gjatë një viti nga një këngëtar, falë turneut të tij muzikor ku mori 432 milionë...

“Forbes” shpall muzikantët më të paguar në biznes

“U2”, “ColdPlay” dhe Ed Sheeran janë muzikantët më të paguar në biznes, sipas revistës “Forbes”. Rokerët veteranë irlandezë të “U2” kryesojnë listën me 118...

Nëse doni të bëheni pjesë e koncertit të Ed Sheeran duhet...

Këngët e Ed Sheeran janë kthyer në himn për shumë të dashuruar, duke u kthyer në idhullin e shumë njerzve nëpër botë. Pas disa ditësh,...

Rikthehet marioneta e Ed Sheeran në klipin “Happier” (Video)

Ed Sheeran publikoi mbrëmjen e djeshme videon muzikore të "Happier". Kënga është përzgjedhur si singëlli i pestë i albumit "÷" (Divide), i këngëtarit britanik. Me regji të...

Chaud Patate/ E krahasojnë me Ed Sheeran, Yll Limani: Është e...

Ai është nga këngëtaret e rinj më të njohur dhe të komentuar shqiptarë. Bëhet fjalë për Yll Limanin, i cili sapo ka publikuar edhe këngën...