Pas disa projekteve të suksesshme të realizuara gjatë vitit 2017-ës, Nora Istrefi jep një tjetër lajm të mirë në një mënyrë që vetëm ajo di ta bëjë…

Përmes Instagramit, këngëtarja ka bërë të ditur që shumë shpejt vjen me këngë të re.

E veshur me të bardha, dhe mjaft në formë, Nora na bën të ditur se “Tymi i dashnisë”, mban titullin projekti i ri i këngëtares, të cilin bazuar në videon paralajmëruese nënkuptohet që do e sjelle me videoklip.

Advertisement

Detaje të tjera, ajo nuk ka preferuar t’i bëjë të ditura, megjithatë atë do ta shohim shumë shpejt me këngën e re.

“Tymi i dashnise” Coming Soon ? who’s ready?

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on