Moderatorja gjatë gjithë kësaj kohe ka qenë duke u marrë me një projekt tepër interesant…

Këtë të shtune në emisionin “Shiko kush Luan”, Luana i sfidoi të gjithë për të gjetur çfarë arome mund të mbante pafrumi i saj. Mes shumë alternativave të përgatitura nga produksioni, dikush zgjodhi livandon, dorezat e boksit, preshin e zierë dhe një tjetër aromatizuesin e makinës.

Advertisement

#ShikoKushLUAN ✋? kush po na sheh

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

 Luana do të hedhë vërtet në treg shumë shpejt parfumin e saj të parë. “Parfumi im i ri do të dalë në treg së shpejti dhe s’do të jetë asnjë prej këtyre,” tregoi ajo duke zbuluar kështu me çfarë është marrë gjatë gjithë kësaj kohe. Ndërkohë ne jemi shumë kurioze të dimë si do të jetë aroma që do ta identifikojë.