Ai është një nga reperët më të pëlqyer, jo vetëm për muzikën që bën, por edhe për tipin karizmatik që ka.

Fansat e duan pvr muzikën dhe batutat që bën kur ftohet nëpër emisione të ndryshme. Po flasim për reperin nga Kosova Lumi B, i cili këtë herë ka postuar këtë foto nga fëmijëria e tij dhe duket kaq ndryshe nga Lumi që ne jemi mësuar të shohim. Lumi kështu na ka  treguar kohën kur ishte “djalë i mirë”.

Advertisement

Jom kon djal’ i mire……?

A post shared by LumiB (@lumib) on