E njihni dot se kush është reperi në foto?

Ai është padyshim një ndër emrat më të pëlqyer të muzikës Hip Hop.

Po flasim për Lyrical Son, i cili është bërë nostalgjik sot dhe ka publikuar një foto të tijën nga fëmijëria. “1988 ose 1987, veq e di qe 3 vjet e gjyse ose 4 hahaha..!!! Para mahalles e para llades tbabit”,- shkruan ai krah fotos.

Advertisement

Nuk e dimë nëse ju e njohët, por nëse jeni duke lexuar këtë artikull, do të thotë që dhe ju, njësoj si ne nuk e dallonit dot se kush ishte dhe hapët artikullin për ta zbuluar… :p