Dy miqtë e mirë në bashkëpunim, Ledri dhe Ermal Fejzullahu publikojnë “M’ke Harru”

Në vazhdën e projekteve të verës, një tjetër super-bashkëpunim po krijohej.

Fjala është për bashkimin e forcave mes reperit Ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu.

Dy shokët, të dëshmuar tashmë se bashkë sjellin hite të padiskutueshme, shumë shpejt do të sillnin një  këngë të re.

Projekti i tyre quhet “M’ke Harru” dhe sapo është publikuar. Këngën dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë:

/Prive.al/