‘Dua të rri pak me ty, meqë do largohem’/ Luizi flet me Kiarën!

Mbrëmjen e sotme është prime i radhës i Big Brother Vip. Në nominim janë Luizi, Kiara, Mikela dhe DeaMichele.

Kjo javë ka qenë intensive, plot debate, sfida e argëtim dhe thuajse të katërt banorët e kanë ndjerë frikën e eliminimit.

Advertisement

Gjatë një bisede mes Kiarës dhe Luizit në dhomën e gjumit, ky i fundit i tha se ka dëshirë të qëndrojë pak me të, meqë rrezikon të largohet.