Duket një ditë e mirë për Dua-n.

Pas fotos duke depiluar sqetullat, Dua Lipa, i ka bërë të gjithë ndjekësit e saj të “fantazojnë” me videon e re që ka hedhur në Instagram.

Advertisement

Ajo tregon se po kalon një moment relaksi në vaskën e saj e mbuluar nga shkuma. Sa mirē për ty Dua!

Nuk duhet të harrojmë pa përmendur se ajo është një ndër këngëtaret me të preferuara të momentit të muzikës pop dhe ditën e nesërme pritet të vijë klipi i këngës IDGAF.