Edhe një “vajzë e mirë” si Dua Lipa ndonjëherë provokon me linjat e saj…

Këtë herë këngëtarja është fotografuar në një parking duke kërkuar makinën e saj, por ajo që tërheq gjithë vëmendjen, nuk është ndihma që kërkon, por fustani i tejdukshëm që ekspozon të pasmet e saj…

Advertisement

Edhe pse vërtet mund të jetë një pamje e bukur për t’u parë, fansat e kanë kritikuar ashpër duke i rikujtuar se shumë prej atyre që e ndjekin janë në moshë të vogël dhe se nuk i shkon të bëjë “vajzën e keqe” me poza të tilla.

Po ju çfarë mendimi keni?

Dude where’s my car @pixielevinson

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on