Dua Lipa feston suksesin e rradhës me këngën “One Kiss”

Dua Lipa nuk di të ndalet dhe këtë e ka treguar me sukseset e shumta pas çdo kënge që publikon.

Pas suksesit të këngëve “New Rules” dhe “IDGF”, Dua, të premten ka publikuar “One Kiss” në bashkëpunim me Calvin Harris dhe kjo këngë është zgjedhur edhe si kënga e javës në BBC.

Advertisement

Këtë e ka bërë të ditur vetë Dua në llogarinë e saj në Instagram.