Drake publikon “Money in the grave”

Këngëtari dhe reperi i njohur, Drake, ka publikuar këngën e tij më të re.

“Money in the grave” është kënga e cila është bashkëpunim me artistin Rick Ross.

Regjinë e videoklipit të këngës e ka bërë Theo Skudra.