Drake pranon se ende mendon për Rihannën

Një nga marrëdhëniet më të komentura në shoëbiz ka qenë ajomes reperit Drake dhe këngëtares nga ishujt Barbados Rihanna.

Gjatë një interviste për “Rap Radar” të realizuar kohët e fundit, Drake është ndalur edhe tek lidhja e tij e dikurshme me këngëtaren e njohur duke theksuar se ka pasur gjithmonë ndjenja për të.

Advertisement

Reperi pranoi se vijon të mendojë për Rihannën dhe se i uron asaj më të mirat si dhe që keqkuptimet që kanë patur kanë mbetur në të shkuarën.

“Unë mendoj se ne të dy u rritëm deri në atë pikë saqë ai person që ishte në mesin tonë nuk është më një pjesë e njërës prej jetës sonë aktualisht. Unë kam dashurinë dhe respektin maksimal për të. Unë mendoj për të si familje më shumë se gjithçka,”-ka pohuar reperi.

/Opinion.al/