Vogëlushja e cila u vlerësua si “vajza më e bukur në botë” në moshën e saj 6 vjeçare, më në fund u rrit mjaftueshëm për t’iu bashkuar botës së modës për të mëdhenjtë.

Advertisement

Thylane Blondeau, modelja franceze tani ka mbushur 16 vjeç dhe ka marr ftesë për “Javën e Modës në New York”, transmeton “Indeksonline”.

Të mërkurën, ajo madje u ulë në radhën e parë të shfaqjes së famshme të Michael Kors.

 

Vazhdon të jetë po aq e mrekullueshme sa në moshën 6 vjeçare? Ne themi me te madhe “PO”!