Dhe pas 8 vitesh bashkë, Megan Fox dhe Brian shfaqen më të dashuruar se kurrë (Foto)

BEVERLY HILLS, CA - OCTOBER 11: Actress Megan Fox and Brian Austin Green attend Ferrari's 60th Anniversary in the USA Gala at the Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on October 11, 2014 in Beverly Hills, California.(Photo by JB Lacroix/WireImage)

Megan Fox dhe Brian Austin Green i dhanë fund beqarisë në Maui, Hawaii, në Resortin “Four Seasons” në qershor të vitit 2010.

Pas tetë vitesh dhe tre fëmijëve së bashku, duket se romanca e çiftit nuk është shuar. Bukuroshja 31 vjeçare dhe aktori 44 vjeçar janë fotografuar më të dashuruar e më në formë se kurrë , teksa janë rikthyer në rërën e “Kailua-Kona”.

Advertisement

Megan dhe Brian janë prindër të tre djemve: Noah Shannon, pesë vjeç; Bodhi Ransom, katër vjeç; dhe Journey River, 19 muajsh.