Një nga çiftet më të famshme, David dhe Victoria Beckham, kanë udhëtuar së bashku të mërkurën drejt Francës.

Ata kanë qenë të ftuar në një prej eventeve të Louis Vuitton së bashku, dhe kanë përfituar për të organizuar një darkë romantike nën shoqërinë e njëri-tjetrit në një nga lokalet e Parisit.

Advertisement

Në fotot e publikuara, Victoria shfaqet e veshur me një fustan me lule, i cili është pjesë e koleksionit të saj, ndërsa ish futbollisti me një T-shirt të bardhë.

Çifti duket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit dhe po i shijojnë këto çaste së bashku.

Kisses from Paris x

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on