Dasmë surprizë për Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Duket se Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth tani janë burrë dhe grua. Çifti, të cilët kanë qenë së bashku që nga viti 2010, duket se janë martuar në një ceremoni private dhe surprizë gjatë fundjavës para familjes dhe miqve të tyre. Miley kishte veshur një fustan të bardhë, ndërsa Liam mbajtur atë klasik në një tuks zi. Motra e Cyrus , Noah dhe nëna e saj Tish, ishin në videon dhe fotografitë të postuara nga dasma, ndërsa vëllezërit e Liam Chris dhe Luke u panë gjithashtu në dasmën private. Cyrus dhe Hemsworth u takuan për herë të parë në vitin 2009 dhe në vitin 2010 ata kishin bërë debutimin e tyre  në tapetin e kuq si një çift.

Miley-Cyrus-Wears-Vivienne-Westwood-Wedding-Gown-to-Marry-Liam-Hemsworth3124674c-098a-11e9-8b39-01e96223c804miley-cyrus-liam-wedding-photos-t