Dafina Zeqiri surprizohet nga i dashuri dhe motra për ditëlindje (Video)

Ditën e sotme këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri, feston ditëlindjen e saj të 29-të.

Sapo ora shënoi 00:00, përveç urimeve të shumta, për këngëtaren shqiptare ishte rezervuar edhe një festë surprizë nga motra, partneri dhe miqtë.

Advertisement

“Nuk mund ta besoj. Partneri, motra dhe mikesha më kanë surprizuar për ditëlindjen time të 29-të në New York. Faleminderit”,- shkruan e emocionuar ajo.