Çiljeta shfaqet për herë të parë pas ndërhyrjes në mjekër (Foto)

Pak ditë më parë, këngëtarja Çiljeta Xhilaga vendosi të ndajë me ndjekësit e saj një video në Instagram ku po kryente ndërhyrje në fytyrë, specifikisht në mjekër.

Ajo u shpreh se gjithmonë e ka bezdisur mjekra e saj e vogël dhe vendosi që ta zgjaste.

Advertisement

Të gjithë do të pyesni përse vazhdoj të bëj trajtime estetike kur nuk më nevojiten ? Ne fakt gjithmon e kam pasur kompleks me veten time mjekren e vogel ?edhe pse miqt apo njerzit e dashur me thonin “je super”ca mjekre thua mos e bej,un gjithmon sa her dilja perpara pasqyres i thoja vetes ahhhh te kisha ta beja kte mjekren icik ??mirepo kur mendoja sa e frikshme dhe e veshtire eshte operacioni ne kocke hiqja dor gjithmon nga fiksimi im.Mirepo gjithmon kërkoja perfeksionin për shëndetin dhe pamjen e jashtme ndaj zgjodha trendin me te fundit sot per sot ne te gjithe boten pa nderhyrje kirurgjikale??dhe jam shum e lumtur sepse ndihem shum mir me veten time sepse ne fund te fundit ajo esht gjeja me kryesore te ndihemi mire me veten ton ? Këtë herë zgjodha më të mirët në Shqipëri – La Clinique de Paris Tirana. @la_clinique_de_paris_tirana E para klinikë mjeksore anti aging e bazuar në terapinë e qelizave staminale. Jo vetëm Kim Kardashian ka mjekun e saj anti aging, unë në Shqipëri kam zgjedhur ti besoj Dr.Sava Knezevich @dr_savaa në La Clinique de Paris Tirana 🙂

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

 Pas ndërhyrjes ajo ka publikuar disa foto mbrëmjen e djeshme nga eventi “Miss Universe Albania” ku ishte e ftuar. Shikoni sesi duket këngëtarja.

Miss Univers Albania ?? ❤ Flm @class_by_alketavejsiu per kete super fustan ??

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

@sagerimakeup flm dashuri ?

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

@sagerimakeup ??❤ #missuniversalbania

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on