Një arsye më shumë për t’u dashuruar pas Chrissy Teigen? Postimi i saj më i fundit…

Modelja postoi një foto në Instagram, ku shfaqet e buzëqeshur dhe nudo teksa gatuan në kuzhinën e saj.

Advertisement

“Ju lutem mos më kritikoni, jam një grua e fortë dhe krenare kur bën sallatë e zhveshur dhe duke u përpjekur të jetojë jetën”, shkruan ajo, dhe siç e kërkojnë rrjetet sociale, ka mbuluar gjoksin e saj me dy emoji sallatash.

Teigen dhe bashkëshorti i saj, John Legend, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Autorja e he Cravings  nuk e ka fshehur asnjëherë dashurinë  e saj për gatimin, si dhe ka qenë gjithmonë aktive në rrjetet sociale duke dokumentuar shtatzëninë e saj.

Për t’u çuditur është fakti, ama, se Teigen ka qenë gjithmonë e pasigurt me trupin e saj, edhe pse për fansat mund të duket perfekte. Pikërisht për këtë, asnjë kritikë Chrissy!