Chiara Ferragni dhe Fedez, prindër për herë të dytë: Çifti zbulon emrin e vajzës!

Përmes një fotoje në Instagram-et përkatëse, blogerja më e famshme në botë, Chiara Ferragni dhe reperi Fedez kanë njoftuar për lindjen e vajzës.

“23 mars, 2021. Vittoria jonë”, ka shkruar çifti, duke zbuluar kështu edhe emrin e bebit.

Vittoria është një emër me origjinë latine dhe do të thotë: “Fitore” (anglisht: Victory).

Advertisement

Në tetor të 2020-ës, çifit njoftoi për shtatzëninë e dytë përmes një fotoje ku dukej Leo, fëmija i tyre i parë, me mbishkrimin “Familja jonë po zmadhohet”.