Pas muzikës se preferuar të viteve ’90 dhe letrës emocionuese nga një fanse e tij, i ftuar në “Chaud Patate” në Radio NRG, Stine zbulon edhe diçka interesante…

I pyetur nëse kënga e radhës do të ishte sërish nën ritmet e latines apo një baladë, Stine u përgjigj: “Hip-Hop!”.

Madje këngëtari nuk hezitoi aspak edhe të ndante me ne një pjesë të këngës, të cilën mund ta dëgjoni në videon më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.