Çfarë torte! Brenda festës së ditëlindjes të Bella Hadid

Bella Hadid festoi ditëlindjen dhe padyshim që për ta uruar në mënyrën më të veçantë u kujdes i dashuri The Weeknd ditën e djeshme.

 

View this post on Instagram

 

happy birthday Angel 🖤❤️

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

 Të gjithë fansat u lumturuan ditën e djeshme pasi u mësua publikisht se bukuroshja e pasarelave, festoi 22-vjetorin.

 Për yllin e showbizz-it, miqtë dhe të afërmit paska menduar një ceremoni vërtet fantastike dhe këtë e ka treguar motra e saj Gigi Hadid.

Një tortë gjigande me kate, trëndafila të kuq, qirinj, zbukurime festive dhe çdo gjë tjetër e tregojnë vetë pamjet…

Sa bukur!