14.5 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2023

Nisin hetimet ndaj Mourinho!

UEFA ka hapur një procedim disiplinor ndaj José Mourinhos, “për fyerje dhe gjuhë ofenduese ndaj një zyrtari të ndeshjes”. Institucioni europian i futbollit i referohet...

Messi do transferohet në Arabinë Saudite!

Agjencia Franceze e lajmeve AFP raportoi këtë të martë se Lionel Messi do të luajë në Arabinë Saudite sezonin e ardhshëm pas përfundimit të...

Messi kërkon falje!

Lionel Messi i kërkoi falje klubit të Paris St Germain dhe shokëve të ekipit pasi u pezullua për udhëtimin që bëri në Arabinë Saudite. Drejtuesit...

PSG pezullon Messin për dy javë!

Vendimi i Lionel Messit për të bërë një udhëtim në Arabinë Saudite, pa folur më parë me trajnerin apo drejtorin sportiv e ka bërë...

Fitojnë Real Madrid e Milan!

Ecuria në kampionat nuk reflektohet aspak në Champions League. Real Madrid tregoi edhe njëherë se është skuadra për t’u thyer kur bëhet fjalë për...