“You&Me”/ Valdrin Sahiti: Kam frikë se nuk do te jem baba i denjë

Dje në "You&Me" me Julkën dhe Arjonin në Energy Radio ishte i ftuar Fashion Designer-i i njohur nga Kosova Valdrin Sahiti. Emisioni u shoqërua me...

Historia që përloti komunitetin: Duhet të isha në shkollë, por familja…

Riku është një nga dëgjueset e rregullta të emisionit të mëngjesit "Chaud Patate" në Energy Radio. Ajo është një vajzë me shumë imagjinatë dhe me...

Chaud Patate/ Zbulohet një nga surprizat e “Dancing With The Stars”

Emisioni i sotëm i mëngjesit "Chaud Patate" në Energy Radio kishte më shumë të qeshura se zakonisht... Arsyeja e këtyre të qeshurave ishte pikërisht aktori...

Kinezet të rrezikshme! Aktori shqiptar: Në Kinë më hidheshin vajzat në qafë (Video)

Një nga shfaqjet që po jepet këto ditë në Teatrin Kombëtar është "Vdiq mbreti, Rroftë Mbreti". Vepra është një komedi shqiptare e përshtatur shumë bukur...

Chaud Patate/ Cekja: Ja pse nuk pranova ofertën e të ndjerit Dritan Hoxha (Video)

Në emisionin e sotëm të mëngjesit "Chaud Patate" në Energy Radio, u diskutua një temë që e përfshihu shumë publikun. U diskutua për humorin e...