7.5 C
Tirana
Monday, January 17, 2022

Mjaft i bëtë këto dy gabime kur ju del gjumi natën!

Nuk ka asgjë më të keqe sesa të zgjohesh në mes të natës dhe të rrotullohesh nga njera anë në tjetrën në përpjekje për...

Del në shitje veshja ikonë e Princeshës, fustani i preferuar i Dianës

Ishte fustani i preferuar i Dianës, dhe sot konsiderohet si veshja e saj ikonë. Princesha e mbajti veshur kur kërceu me John Travoltën në...

Më mirë seks në mal apo në det?! Ja kë të zgjidhni…

Pushimet ndezin erosin dhe i bёjnё mirё jetёs nё çift: cili ёshtё destinacioni i ёndrrave tё tua ‘hot’ Nё pushime po, por ku? Kur njёri...

Vajza, ja çfarë duhet të dini me patjetër për shëndetin tuaj seksual

Edhe pse punët po ndryshojnë dhe femrat gjithnjë e më shumë edukohen për shëndetin seksual, megjithatë ekzistojnë numër i madh i femrave që “turpërohen”...

Bëhuni gati për shumë ikona të reja nëse jeni përdorues të Iphone (Foto)

Jeni përdorues i i ipohne?  Epo Kompania "Apple" ka një njoftim që do tiu lumturoi, gjatë viti 2018 në tastierat tuaja do shtohen dhe shumë...
Advertisement