Cardi B feston 1-vjetorin e martesës me një foto nga ceremonia sekrete

Ne e dinim se ata u martuan vitin e kaluar, por nuk kishte asnjë foto të ceremonisë…deri më tani.

Për të festuar 1-vjetorin e dasmës së tyre të fshehtë, Cardi B dhe Offset, ndanë me fansat një fotografi të papublikuar m♪7 parë teksa shkëmbyen unazat. Cardi ishte me flokë të kuq në atë kohë dhe Offset shkoi në ceremoni i veshur me… tuta?

View this post on Instagram

TBT …September 20th

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on


Përveç fotos, reperja e famshme publikoi dhe këngën të të re “Backin ‘It Up”.