Cara Delevingne kapet duke u puthur me të dashurën e re (Foto)

Vini re, vini re!

Cara Delevingne dhe Ashely Benson janë çifti më i ri i verës dhe këtë e konfirmuan pa mendje në aeroportin e Londrës.

Advertisement

Modelja 26-vjeçare dhe aktorja 28-vjeçare u fotografuan duke pritur një taksi, ku shkëmbyen puthje pasionante me njëra-tjetrën.

Theksojmë se spekulimet për marrëdhënien e tyre kanë nisur kur Benson dhe Delevingne u panë të shoqëruara bashkë në ditëlindjen e 21-të të Kylie Jennerit, por në fakt ato kanë disa muaj në lidhje. 

Eloise x 3

A post shared by Ashley Benson (@ashleybenson) on